fbpx

Apie mus

Mid-century modern stilius

20 a. viduryje pasaulį užkariavo mid-century modern interjero stilius. Lietuvoje geriau žinomas retro arba vintažinio stiliaus vardu. Mid-century modern išsiskiria sodrios spalvos mediena, apvaliomis ir nestandartinėmis formomis, geometriniais raštais. Šiandien mid-centry modern vėl karaliauja interjeruose, o retro stiliaus baldai įsilieja į Skandinaviškus, modernius ir industrinius dizainus.

Kodėl mes esame?

Unikalūs, rankų darbo baldai alsuojantys mid-century modern dvasia.

Esame tam, kad jūsų namuose sukurtume retro dvasią, be kompromisų kokybei, su pagarba gamtai ir žmogui. Kiekvienas baldas kruopščiai apgalvotas ir smulkmeniškai įgyvendintas. Iš kartos į kartą tęsiamos baldininkų šeimos tradicijos užtikrina aukščiausio lygio meistriškumą. Tik aukščiausios kokybės medžiagos: natūrali ąžuolo, bukmedžio, riešutmedžio faneruotė. Funkcionalumas ir estetika.

Mano draugystė su mid-century stiliumi prasidėjo kuriant savo namų interjerą. Ilgai ir nuosekliai ieškojau baldų, kurie man nuoširdžiai patiktų ir tiktų interjere. Radau. Dabar noriu padėti ir Jums atrasti mid-century modern grožį.
Viltė
Midcenturyhome.lt savininkė
Pirkinių krepšelis